Kancelaria
Biuro kancelarii adwokackiej Lotz i Partnerzy - prawnik, adwokat

O kancelarii

JAK TO SIĘ WSZYSTKO
ZACZĘŁO

Początki naszej działalności sięgają 1992 r., kiedy powstała niewielka Kancelaria Adwokacka Wojciecha Jachiry, wrocławskiego adwokata z powodzeniem udzielającego porad prawnych przedsiębiorcom i osobom fizycznym. Przez lata firma ewoluowała. Dzisiaj mamy nowych Partnerów, nowe logo i nową stronę internetową. Staliśmy się taką Kancelarią, którą możecie Państwo poznać dzisiaj. Zapraszamy.

 

Praktyka Kancelarii Lotz i Partnerzy obejmuje wszystkie obszary prawa gospodarczego, w tym w szczególności prawa spółek i prawa handlowego. Kancelaria adwokacka posiada bogate doświadczenie z zakresu doradztwa w postępowaniach upadłościowych i likwidacyjnych. Oprócz tego, Spółka Lotz i Partnerzy specjalizuje się w rozwiązywaniu sporów przed sądami powszechnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Sądem Najwyższym oraz trybunałami arbitrażowymi.

Kancelaria prowadzi również szeroką praktykę w zakresie prawa pracy, prawa karnego oraz prawa rodzinnego.

Usługi

Prawnicy naszej Kancelarii, w przypadkach szczególnie uzasadnionych, podejmują działania o charakterze pro publico bono, pomagając w ten sposób tym, którzy tego najbardziej potrzebują. W ostatnim czasie prowadziliśmy bezpłatne spotkania informacyjne  w związku z procesami wywłaszczeniowymi w Polsce.