Kancelaria

Usługi

Praktyka Kancelarii Lotz i Partnerzy obejmuje wszystkie obszary prawa gospodarczego, w tym w szczególności prawa spółek i prawa handlowego. Kancelaria posiada bogate doświadczenie z zakresu doradztwa w postępowaniach upadłościowych i likwidacyjnych. Oprócz tego, Spółka Lotz i Partnerzy specjalizuje się w rozwiązywaniu sporów przed sądami powszechnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Sądem Najwyższym oraz trybunałami arbitrażowymi.

Kancelaria prowadzi również szeroką praktykę w zakresie prawa pracy, prawa karnego oraz prawa rodzinnego.

Prawo rodzinne

Dołożenie wszelkich starań dla zabezpieczenia interesów Klienta, w szczególności w tego typu sprawach, jest dla nas absolutnie priorytetowe.

Sprawy spadkowe Wrocław

Nasza kancelaria przez lata swojej działalności zgromadziła znaczące doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego. Rozumiemy, że sprawy rozwodowe, sprawy spadkowe alimentacyjne czy o opiekę nad dziećmi domagają się z naszej strony najwyższego stopnia dyskrecji i indywidualnego podejścia.

Adwokat rozwód Wrocław

Budowanie zaufania pomiędzy Klientem, a pełnomocnikiem oraz dołożenie wszelkich starań dla zabezpieczenia interesów Klienta, w szczególności w tego typu sprawach, jak rozwód, czy alimenty, jest dla nas absolutnie priorytetowe.